Bezpieczne płatności. Darmowa dostawa.

Szukaj

Nasze opakowania

Nasze akcesoria pakujemy w lniane woreczki z logo Ora Studio. Takie rozwiązanie jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również praktyczne. Woreczek ułatwia codzienne przechowywanie produktu, chroniąc go przed światłem i kurzem, idealnie sprawdzi się w podróży.

Biżuteria Ora Studio pakowana jest w eleganckie pudełko z logo. Pudełka są wolne od substancji chemicznych, powodujących matowienie metali szlachetnych.

Do każdej apaszki dołączamy piękną książeczkę ilustrowaną przez założycielkę marki, Olę Ożarowską-Szczygielską, prezentującą nasze ulubione sposoby noszenia apaszek oraz opis sposobu pielęgnacji naszych produktów.

Jeśli chcesz, aby Twoje zamówienie zostało zapakowane jako prezent, w naszej ofercie znajdziesz eleganckie torby prezentowe. Na wyjątkowe okazje, możemy również zaproponować dodatkowe pakowanie apaszki w nasze tekturowe pudełko. Obie opcje są dodatkowo płatne, szczegóły znajdziesz TUTAJ.Pakując przesyłkę zwracamy uwagę na to, aby zminimalizować ilość plastiku, dlatego nie stosujemy żadnych dodatkowych wypełniaczy. Foliopaki, w które pakujemy kartonowe pudełka dla ochrony przed wilgocią oraz niepożądanym otwarciem, wykonane są z folii biodegradowalnej.